Notify Message
News
Vanillia / Mar 26, 2015
Zdravim všechny přátele kvalitního raidování, připravuji pro vás standardní akce které se nám postarají o zábavu, při kterých se vybraná skupina zkompletuje na level equipu 670 a více. Jakmile toto nastane, rozjedeme progress HC brf. Co po Vás chci? Každý z nás bude do raidu znát taktiku, zjistíte si ji před akcí, nechci žádné lamkovské chyby, od nikoho! Připravte se na raid, a já se společně s teamem JD postarám o dobrou akci. Chci aby jste znali každou mobku zpaměti. Chci aby jste 15 minut před raidem byli na TS. Udělejte Vy toto pro mne, a já ukážu Vám jak vypadají raidy Jiné Dimenze.
Ps.. mé přání je současně pravidlem napořád, a platí i na Normal akce. Vanillia
Vanillia / Dec 16, 2014
Tak na WOD se nám začíná dařit, děkuji všem zúčastněným, že po dvou id můžeme s klidem říct, už jen lasta v normalech :-) celkem dobrý postup na to že obsahujeme větší počet nežli na jaký jsme zvyklí, a nové tváře se kterými se sehráváme. Ještě bych rád viděl příští id padnout i posledního neřáda v raidu na normal, a pojedeme si progress od druhého bosse na HC. Jen tak dál guildo. Váš Vani
Vanillia / Jul 12, 2014
Vážení členové Guildy,
blíží se nám letní sraz jádra guildy. Proč jen jádra? Máme k dispozici jen cca 12 míst k ubytování, tak jsem vybral pár těch šťastných, kteří dostali pozvánku.

Účastníci výpravy: Turock, Bonelord, Hypnodruid, Clavamox, Faeran (2), Dazlidios, Eshin, Drakthera, Shakul, Metalblade, Christale, Vanillia, a možná Brew a Zekoush :-)

Termín: 18,19,20.7.2014 (ubytování zajištěno)

Místo konání: V TRNKÁCH na BEROUNCE :-)

S sebou si zabalte: Přikrývku, ručník, minimálně jeden WOW doplněk který Vás vystihuje, cca 500 Kč na stravu a pití, rozum, něco teplého na sebe (večer tam bývá chladno). Dobrovolné dary v podobě koštu něčeho k pití jsou vítány :-)

Na rekreaci je k dispozici :-D : Teplá i studená voda, splachovací záchod, koupelna se sprchou, postele, elektrika, wifi, pinčes.

Nač se můžete těšit za svých 500 Kč?
Upečeme na rožni 15kg vepřovou kýtu, přeudíme si vysoce kvalitní špekáčky 4kg, uděláme si špízy z 4kg krkovičky, ugrilujeme 6 kuřátek.
Pochutiny: omáčky barbecue na steaky, medová omáčka, hořčice, kečup.
Oblohy: čalamáda a směs čerstvé zeleniny všeho druhu.
K zakousnutí bude chléb

K pití jsme pro Vás připravili dva sudy studeného Kozlíka, tlačeného vzduchem :-)
Najde se samozřejmě i vínko, limonáda nebo káva i čaj.

Těšíme se na brzkou shledanou :-)
Vanillia / Jun 03, 2014
Tak přátelé, stále se mne dost lidí ptá, co je potřeba na to, dostat se do normalu, shrneme si to.
První požadavek je do první části splnit alespoň 150k dps a mít takový eq, který má trochu výdrž, to je cca 545 ilvl.
Každý musí mít dbm a být připraven na raidu poslouchat a neafkovat.
Po první části probíhá vyřazení a nahrazení slabších kusů.
Od třetí části již požadujeme 550 ilvl a výkon 200k+ dps, a dobrou znalost taktik a abilit bossů.
To je lehké shrnutí, požadovaného výkonu docílíte chozením pátečních flexů.
Na čtvrtou část už bych rád viděl jen legendary backy, zvedá to výkon, a vyfarmit si ho může každý.
Vanillia / May 31, 2014
Jak jste si již dobře všimli, otevřeli jsme nábor pro 30 nových členů, samosebou z nich projdou jen ti nejlepší, jen ti kteří sedí do našeho teamu, ostatní budou hledat štěstí jinde, každý si jistě přečetl pravidla, aby se jim nějakým způsobem nevymkl, každý dostal informaci o webu, každý byl uveden do guildy. Každý zkrátka měl tu šanci se začlenit, záleží jen na Vás, jak jste do mých závěrů přispěli. Gratuluji všem kteří postoupili, a hodně štěstí těm, kteří jdou o dům dál. Vanillia
Zekoush / Mar 09, 2014
Musím se přiznat. Když mi Vani poprvé napsal, abych se stal členem Jiné Dimenze, že shání lidi, kteří by byli ochotní zapojit se do progressu, měl jsem silné pochybnosti, že banda několika kamarádů z nepovedeného free serveru bude vůbec schopna raid složit, natožpak v něm něco dokázat. S odstupem času si uvědomuji, jak moc byl můj názor povrchní a žasnu nad tím, čeho je taková skupina několika opravdu dobrých a oddaných přátel schopna.

Nezbývá nám tedy než provolat: Warchief je mrtev, ať žije warfchiev! Garrosh na 10 man normal byl skutečně pokořen dne 9.3. na první pull toho dne. Nejsme nejlepší, nezvládli jsme nic světoborného, ale je třeba také říct, že jsme se vším začali daleko později než všichni ostatní, čelili jsme několika vnitřním problémům v guildě, zažili jsme mnoho příchodů nových tváří a odchodů dobrých přátel, nicméně náš kolektiv to nerozbilo. My jsme přetrvali a Dimenze bude fungovat dál jako jedna velká rodina.

Co bude dál? Toto rozhodně není konec, naše ambice jsou daleko větší. Odemkli jsme si cestu k heroic obtížnosti, kde nás čekají nové výzvy. Budeme se nadále snažit o co nejlepší výsledek na aktuálním datadisku před příchodem Warlords of Draenor. Dále se budeme snažit o doskládání R1 skupiny, která si mezitím projde normal obtížnost.

Nyní se však můžeme radovat z aktuálního úspěchu! Dík a gratulace patří celé guildě, hlavně pak členům RP skupiny, kteří vařily své hlavy při snaze o zdokonalení taktiky, abychom konečně mohli sundat uzurpátora moci z trůnu. A díky tomu se nám nakonec dostalo vysněného vítězství.
Osvoboditelé Orgrimmaru z řad Jiné Dimenze: Bonelord, Vanillia, Ceplus, Jendalf, Drsmrt, Zekoush, Shabrew, Metalblade, Flamerr, Elisque.