Notify Message
Mumble and TeamSpeak Server Hosting
Kdo jsme?

Jiná Dimenze. Jméno, které se nese světem warcraftu již od 28.9.2010. Nikdy jsme nepřestali bojovat. Nikdy jsme se nerozpadli. Náš klan žije a žít bude v rukách našeho guild mastera a stvořitele, dokud bude wow existovat. Tak pravím já, Vanillia, jediný Guild Master vedoucí svou partu přátel leta.

Působení
Nejdříve jsme hráli na neofficiálním serveru MystiQ(The Burning Crusade). Zde jsme strávili prakticky rok a půl raidováním a klasickým hraním jak se na TBC sluší a patří. Kolem Ledna roku 2012 se naše guilda rozhodla migrovat z Mystiqu na server iCe Online, který byl jako jeden z mála na Cataclysm expanzi. Nejlepší progress, kterého jsme dosáhli na poměrně těžkém serveru byl Blackwing Descent HC 4/6 a Bastion of Twilight HC 2/4 . Přeci jen, server nám mnoho nedovolil a tak jsme hráli to co se hrát dalo. Po skolení Omnotrona na HC se guilda ocitla v krizi. Raid progress se rozpadala a nakonec jsme byli nuceni obnovovat až z naprostého dna. Částečně se nám to i podařilo, ale mezitím už vznikala myšlenka přesunout guildu na officiální realmy od blizzardu. To uskutečnil Herakleos(Oneshoot), který šel jako první a dostal svolení na Magteridonu založit Jinou Dimenzi. Ani ta nevydržela dlouho a jediný Guild Master Vanillia se rozhodl celkově založit úplně novou Jinou Dimenzi na Realmu Drak'thul, kam za ním putovalo spousta přátel z předchozích serverů. Zde působíme a těšíme se prestižní pověstí, jakožto guilda, která je Jiná, a ne jako ty ostatní a třímáme v rukách velký poklad. Věrnost svých členů.

Plány
Snažíme se o fain raidování s partou skvělých přátel a na tom si zakládáme, co pokoříme budu vypisovat na konec článku :-)

Dosažené cíle
14/14 SoO normal, regroup na novou skupinu z důvodu letního provozu, nová formace již pro WOD.
Highmaul: 6/7 N, 1/7 HC (2 ID) Nová skupina se zatím osvědčila, po delší pauze slavíme opět úspěchy. 14.12.2014
Highmaul: 7/7 N 28.12.2014 byl zdolán celý raid na Normal obtížnost, čeká nás heroic.
Black Rock foundry: 7/10 N 15.2.2015 reorganizace skupiny a příprava na další pokračování progressu.
Přestávka na drakthullu na dobu neurčitou, jdeme si oživit TBC :-) následujte mne. Gum