Notify Message
Mumble and TeamSpeak Server Hosting
Pravidla
Obecná pravidla guildy
 • Chovám se slušně. Zdržuji se vulgarismů.
 • Při lognutí pozdravím.
 • Nevyvolávám konflikty s ostatními hráči.
 • Nezahlcuji zbytečně Guild Chat(Spamming). Řeší se tam i důležitější věci.
 • Dodržuji pravidla hry.
 • Veškeré práce pro guildu nebo jejího člena dělám rád a zadarmo
 • Nikde nežebrám veřejně o goldy. Pujčíme z GB pokud nejde o enormní částku
 • Nejdříve se zeptám v guildě. Až poté hledám otázku jinde. (Trade channel atd)
 • Členové guildy jsou samostatní. Proto neprosí o protahování low dungeony.
 • K oslovení hráče používám jeho nick, nikoliv hlášky typu: Hele, Hej, Frajere.
 • K Officerům chovám respekt.
 • Guild Master má poslední slovo. Vždycky.
 • Průběžně čtu stránky a fórum zda nepřibyla důležitá informace.
 • Nikdy neberu z Guild Banky nic z jiného než prvního slotu, pokud nejsem v aktivní raid skupině, na výběr se ptám officerů, na skill je odpoveď NE.
 • NIKDY nevezmu z GB nic, co chci prodat, GuM sleduje veškeré pohyby v bance i guildě.
 • Porušování je trestáno po prvním upozornění rankem dolů, nebo kickem.

Pravidla dle ranků
Kadet:
Má jako první povinnost po přijetí do guildy vyplnit do note svůj skill profesí a zařazení. Př. Bs357,min374, dps, nic víc - nic míň.
Přejde na web a zaregistruje se, email můžete vložit jakýkoli, ke komunikaci používáme PM zde na webu
Jak se zaregistrovat? V pravém horním rohu hlavní stránky je tlačítko k registraci, po zaregistrování naleznete v pravém horním rohu tlačítko apply, tím si založíte svého maina, doplníte si profese, avatara apod. Vaši registraci dokončí team JD potvrzením přihlášky.
Povinností je pro každého minimálně jednou týdně se na web mrknout, hned na hlavní straně se aktualizují novinky.
Po zaregistrování se každý připojí na TeamSpeak, a vyzkouší jej, aby mohl kdykoli přijít. Ts adresu vám napíšu ve hře.
Lhůta být kadetem v JD je pouze 30 dní, za tu dobu je potřeba zakotvit se do kolektivu, při příchodu i odchodu zdravit, aktivně se zapojovat do akcí i debat....zkrátka zapadnout do kolektivu.
Mám jednoduché pravidlo: Chováme se slušně a ohleduplně, vulgarity nemáme rádi, respektujeme vyšší ranky, název guildy nad hlavou je pro nás čest, a prestiž se snažíme ještě zvyšovat svým vystupováním.
Nikdy si neříkejte o zvýšení ranku, když budete splňovat vše výše, všimnu si sám.
Dobrý způsob, jak na sebe upozornit, je připojit se na dungeony na farmení BoJek nebo repku. Budeme chodit hodně.
PRAVIDLO PRAVIDEL: Nikdy nesděluji nikomu mimo guildu interní záležitosti Guildy, odkážu jej na Guild Mastera

Člen:
Splňoval-li kadet veškeré standardy Guildy, byl povýšen na tento rank. Gratuluji, nyní jsi členem JD.
Výhoda na tomto ranku je možnost výběru v guild bance v horní části provozních slotů, dále pár goldů na opravy na den (zlatá kovadlina u kováře) platí zde pravidlo: Nejen beru, ale také dávám. Což ještě nevím, zda tbc má :-D
Lepší vyhlídky pro zařazení do raidu do budoucna. Zase o krůček dál...
Pro další postup je důležité být nejen dobrým členem Guildy, ale i dobrým válečníkem. Rádi kdykoli poradíme, od ranku Raider a výše je jistota pomoci se staty, popřípadě rotací, poradíme kde a co je dobré na vaši classu a kdo z Guildy ve vaší specializaci umí chodit, tím dosáhneme maximálního výkonu u každého chápavého válečníka.
Takže pokud jsem dobrým členem JD, a už ovládám boj a bezpečný pohyb v instanci, mohu čekat brzké zařazení či pozvánku na nějaký z raidů. (progress samosebou ne, ale flexi bývá jízdenkou na další příčku) (na tbc flexi není, takže rovnou KZ, to je pro mne taková citovka)
Pro další postup je potřeba dohodnout se s Guild Masterem či Raid Leadrem na Raid Time a přislíbit absolutní spolehlivost a loajalitu, nadále znát pečlivě pravidla raidu, a zvládat svou classu na 110%
Pokud si myslíš že máš vše, věř že ne, bez DBM (Deadly Boss Modu) tě do raidu nevezmeme, tak si jej stáhni, a nezapomeň na nějaký agro metr, jako je omen.

Raider:
Dostal jsi se až sem? Velká gratulace, nyní patříš do teamu raiderů guildy, máš pravidelný raid time, který plníš, společně s kamarády z Guildy se můžete radovat z výsledků na raidech a postupovat si svůj progress kousek po kousku až ke zdolání SWP Raidu. Každý jeden raider je velkou silou ve skupině, a je podporován guildou v podobě vyšších dotací oprav z banky, Flaskami a jídlem po dobu raidu (na toto se společně skládáme)
Každý raider už má samosebou povinnosti vůči Guildě, a to takové, že – z nebe nám do banky ty surky nepadají :-) proto má každý z raiderů určitou funkci v dodávání surovin aby se ekonomika guildy držela v normálu.
Goldy do banky se nám kutálejí z vašich dobrovolných příspěvků. Čím více akcí se koná, tím více se otevírá pokladna na opravy při raidech.
Chceš se dostat ještě dál? Dál již postupuje jen jeden ze sta, rank Raider je touhou každého válečníka, míst je málo, a uchazečů spousta, proto je potřeba dělat vše pro to, abys se na svém postu udržel, aby se neobjevil někdo kdo tvůj výkon o mnoho překoná. (stále na sobě pracuj)
Raider je zářným příkladem všem členům Guildy, reprezentuje Jinou Dimenzi a když někde projde akci s venkovní skupinou, zanechá za sebou dobré mínění ostatních. Rád slýchávám: Ano, ten byl z JD, byl v pohodě a perfektně znal taktiku, a ten výkon....to je zřejmě dobrá guilda...
Nerad slyším: Pobíhal tam jak hňup, namachrovanej a přitom ani netočil, nevěděl co má dělat a dvakrát nás powipoval a ještě chytračil že to děláme špatně....asi banda blbců.....
Elite:
Speciální rank pro vybrané členy první progressové skupiny, tito lidé již tvoří jádro JD, spolupracují na tvorbě akcí, pomáhají s optimalizací taktik na jednotlivé bosse v raidech, kontrolují chod Guildy a chování jejích členů nejen na domácím poli, ale hlavně na veřejnosti, podávají informace Guild Masterovi o dobrých či špatných aktivitách v JD, a to nejdůležitější, jsou členy první progressové party, to znamená že byli u prvního zabití každého z bossů našeho progressu, a raidůjí společně s Guild Masterem.
Nikdy nejednají tak, jak by nejednal sám GuM, na to mne až moc dobře znají, popřípadě dají hlavy dohromady.
Doufám že je na tbc tolik ranků, už si to nepamatuji :-)

Officer:
Guildovní úředníci a spolutvůrci pravidel Guildy, pořadatelé guild srazů. Hlavní členové.

Guild Master, Vanillia
Zakladatel a Vůdce Guildy Jiná Dimenze.

Web Guildy
Design: Wissox, teda pokud mi nový uděláš Tome :-)
Obsah: Vanillia a členové jádra guildy